خانه / سایر خبرهای اقتصادی / سخنگوی وزارت خارجه فقاهت شایگان را تسلیت قول

سخنگوی وزارت خارجه فقاهت شایگان را تسلیت قول

[ad_1]

خبرگزاری ایرنا: مري قاسمی اداره کننده جایگاه دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه تو پیامی فقاهت داریوش شایگان نویسنده، فیلسوف، ادیب و ناظم هم عصر و بنام ایرانی را تسلیت قول.

به مقصد شيريني كره زمين وزارت امور خارجه، قاسمی تو پیام كلاه خود توسط اشارت به مقصد مطالعه های باارزش این متفکر ایرانی تو مربوط به حوزه علم برين و شهرستان اندیشه، پژوهش ها و تحقیقات اوی را که به مقصد جمهور آثار و شيوع يافتن کتب و مقالات مختلف كشيده شده شد، تلاشی كاستن و ماندگار خواند.

اداره کننده جایگاه دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه تو این پیام داریوش شایگان را متفکری تو میانی جهانی و باروح توبه گر کلان كره زمين متفکرین هم عصر تو كره خاكي پسفردا و به هيچ وجه تو مغذي خواند و افزود: مبارزه های بخشوده شایگان تو تمييز و بررسی صفت ازلي و پيوسته افزونتر مکاتب تو محوطه تفکر و شهرستان اندیشه و توبه گر به مقصد علم برين ایرانی كره زمين میراث فراموش ناشدنی اوی باریک.

قاسمی فقاهت این متفکر، نویسنده و استاد دانشگاه را به مقصد خن و آشوب کاهیده و اجباري علمی، فرهنگی و شهرستان اندیشه‌ورزان مربوط به حوزه حکمت و علم برين تو کثافت تسلیت قول.

به مقصد ادا كردن ایرنا، شایگان كره زمين پنجم كولاك قمچي به مقصد طریق سکته مغزی تو بیمارستان بستری صفت بويناك و پسفردا (پنجشنبه) سومين فروردین قمچي اسم باشليق ۹۷ فقاهت.

عريضه تشییع کالبد این نویسنده، فشرده و فیلسوف هم عصر دوال دوشنبه ششم فروردین اعمال می شود.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *